Słubice: 25 września 2017   |   Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Co stanie się z lasem SOSIR ?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Co stanie się z lasem SOSIR ?

Co stanie się z lasem SOSIR ? 09/06/2017 20:53 #29924

• Pirlo
  • Wszystko wiedzący
Pytam o to już od miesięcy, a pytanie to wydaje się być coraz bardziej uzasadnione. Plany budowy wieży Kleista, powiększenie cmentarza zamiast zainwestowania w nowy, a teraz też istna dewastacja środowiska naturalnego przy ulicy Kupieckiej- BO chyba tak można to jedynie nazwać.

Źródło- Nowe Słubice na facebooku- www.facebook.com/groups/553978098073580/

dewastacjaprzyrody.jpg

Odp: Co stanie się z lasem SOSIR ? 09/06/2017 23:29 #29925

• grudzień
  • Stały użytkownik
Jak to co, nie słyszałeś, że ma tam być Park Nenufarów? Nenufary będą sadzić

Odp: Co stanie się z lasem SOSIR ? 09/07/2017 15:00 #29941

• Pirlo
  • Wszystko wiedzący
Dowiedziałem się dziś w SP, że wycięto 18 ZDROWYCH DRZEW ! W tym miejscu ma powstać pawilon handlowy.

Odp: Co stanie się z lasem SOSIR ? 09/07/2017 16:24 #29942

• grudzień
  • Stały użytkownik
Pirlo napisał:
Dowiedziałem się dziś w SP, że wycięto 18 ZDROWYCH DRZEW ! W tym miejscu ma powstać pawilon handlowy.

Chyba coś się im pomyliło. Sam czytałem na tym portalu, że na tych bagnach ma powstać park nenufarów, a w nim taki pawilon ogrodniczy jak w USA. Pewnie szykują pod fundamenty pod ten pawilon. Potem koło kościoła będzie drugi ogród, gdzie będzie można loda zjeść.... i gofra. Sam słyszałem jak burmistrz mówił.
Za tę wiadomość podziękował(a): Pirlo

Odp: Co stanie się z lasem SOSIR ? 09/07/2017 17:54 #29944

Dziwny jesteś Pirlo w swojej niekonsekwencji. Tutaj zajmujesz 18 drzewami a nie interesuje Ciebie ile drzew wycięto pod obwodnicę w Rzepinie, albo ile środowiska naturalnego będą musiały zdewastować firmy na strefie w Rzepinie. W Rzepinie mogą a w Slubicach już nie? Pewnie też nie przypinałeś się do drzew z ekologami przeciwko wycince milionów drzew pod A2. Pirlo tyle zdrowych drzew a ty pewnie bawiłeś z kolegami. Why Pirlo, powiedz why.

Odp: Co stanie się z lasem SOSIR ? 09/08/2017 06:59 #29989

• Pirlo
  • Wszystko wiedzący
Twoja odpowiedź @Ibaczyńska jest absurdalna. Jeśli porównujesz inwestycje w autostrady, czy obwodnice do realizacji komercyjnych celów wąskiej grupki ludzi to przykro mi, ale nie mamy o czym rozmawiać. Poza tym pytania o przyszłość tego lasu są bardzo uzasadnione. Naprawdę nie wiem co się z nim stanie, jeśli obecny burmistrz i jego „ekipa” pozostaną przy władzy. Bo plany są bardzo-nazwijmy to- „spektakularne”. Ogólnie szkoda słów i nic tylko ręce załamać. Liczę na zmiany- jestem gotów oddać swój głos, ale na takiego człowieka, które wprost zobowiąże się do należytego dbania o ten las, a także traktowania z najwyższym szacunkiem środowiska naturalnego na terenie całego miasta i gminy.
Ostatnio zmieniany: 09/08/2017 07:00 przez Pirlo.

Odp: Co stanie się z lasem SOSIR ? 09/08/2017 10:19 #29991

• Mustafa
  • Stały użytkownik
To Ty nie będziesz kandydował? Już Cię lubię
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.15 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama