Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Powolna prywatyzacja stadionu w Słubicach. 2017/05/17 11:04 #28739

  • marks
  • marks Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

jadziahej napisał: marks takie spółki nie przynoszą zysków i...
bardzo dobrze o tym wiesz

Łżesz i bardzo dobrze o tym wiesz.
Zysków nie przynoszą spółki, które zostały utworzone tylko po to żeby dać robotę miernym i biernym kolesiom. SOSIR jest już drugą taką spółką od kiedy rządzi obecny burmistrz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez marks.

Odp: Powolna prywatyzacja stadionu w Słubicach. 2017/05/18 13:23 #28748

  • jadziahej
  • jadziahej Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 7
marks czy engels ?
napisz petycję do burmistrza :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Powolna prywatyzacja stadionu w Słubicach. 2017/05/21 21:47 #28764

  • asterisk
  • asterisk Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Marks - szacunek za kawał dobrej roboty.

Natomiast ze swojej strony pokusiłem się na małe podsumowanie różnych informacji na temat tego ile dzierżaw i innych nieruchomości posiadają obecnie J. Grabka i J. Chmiel na terenie gminy, czyli nas wszystkich, zarządzanych jednak do tej pory przez SOSiR. Piszę z anonimowego konta, żeby zabezpieczyć się przed różnymi nieprzyjemnościami, które mogłyby mnie spotkać z tego tytułu, bo jak wiadomo, mamy do czynienia w Słubicach nieraz z bezwzględnymi zachowaniami, a niektóre z tych informacji mają ciągle charakter spekulacji. Chodzi tutaj głównie o ilość pawilonów pana Grabki na bazarze "Pod dębami" i ew. przyszłej dzierżawy od miasta kawałka parku miejskiego obok starego bazaru, gdzie już wycięto drzewa i planuje się poszerzenie ul. Kupieckiej. Z tego co mi wiadomo, przetargu tam jeszcze nie rozstrzygnięto, więc jest to czysta spekulacja. Zdecydowałem się na przedstawienie tego wszystkiego, ponieważ jest możliwe, że uzupełnia to obraz większej całości i może przez to być potencjalnie znaczące.
Podsumowanie jest tutaj:

odnośnik do podsumowania

Inne informacje są potwierdzone - nowa stacja paliwowa i zaplecze hotelowo gastronomiczne zostały wydzierżawione tym samym ludziom. Stacja po 20 500 zł netto/mies. a hotel plus restauracja i zaplecze 25 tys. zł miesięcznie netto. Do tego trzeba by jeszcze dodać dzierżawę HTSu w miejskiej hali sportowej (główny(?) udziałowiec to też J. Grabka). Polecam temat do zainteresowania lokalnych dziennikarzy, którzy mogliby przeprowadzić pogłębiony wywiad w tym kierunku. Temat jest raczej ciekawy i być może rozwojowy.

Na podsumowanie pytanie dla każdego: jaki jest dalszy sens istnienia tej spółki?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez asterisk.
  • Strona:
  • 1
  • 2