Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Wieża Kleista- coraz bardziej bulwersująca sprawa 2017/02/18 18:54 #28091

  • Mustafa
  • Mustafa Avatar
  • Gość
  • Gość

Zuzanna napisał: Ja wole Basen.
Zróbmy referendum
1) wieża
2) basen
Poprosimy sondę w Slubice24.pl B)


Basen pod wieżą, aby można było do niego skakać :P
Ja jestem za:
3) Ogród Nenufarów z budynkiem Brooklyn Garden Center Hause, którego "wizualizacja" tak się wszystkim spodobała :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wieża Kleista- coraz bardziej bulwersująca sprawa 2017/02/20 07:59 #28100

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Piwosz nie ogarniasz nawet tego co sam piszesz , więc mnie do lekarza nie wysyłaj. Jak nie potrafisz teraz odeprzeć zarzutów co do swojego wpisu / epitety pominę / to wlaź pod stół i odszczekaj.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wieża Kleista- coraz bardziej bulwersująca sprawa 2017/02/20 11:40 #28101

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

jkn51 napisał: Piwosz nie ogarniasz nawet tego co sam piszesz , więc mnie do lekarza nie wysyłaj. Jak nie potrafisz teraz odeprzeć zarzutów co do swojego wpisu / epitety pominę / to wlaź pod stół i odszczekaj.

Ty jak widzę, też masz co poniektórych za psów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wieża Kleista- coraz bardziej bulwersująca sprawa 2017/02/20 14:21 #28102

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Marks. Nie, nie mam. Wiesz , że to często stosowany kolokwializm więc nie porównuj rzeczy nieporównywalnych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wieża Kleista- coraz bardziej bulwersująca sprawa 2017/02/20 15:50 #28104

  • Lechita
  • Lechita Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 67
  • Otrzymane podziękowania: 16

jkn51 napisał: Piwosz nie ogarniasz nawet tego co sam piszesz , więc mnie do lekarza nie wysyłaj. Jak nie potrafisz teraz odeprzeć zarzutów co do swojego wpisu / epitety pominę / to wlaź pod stół i odszczekaj.


Ja dobrze wiem co piszę i dobrze ogarniam. Ty natomiast masz problem z rozumowaniem tego co piszesz i problem z czytaniem ze zrozumieniem. Poza tym nie jestem z KODu by szczekać gdzie popadnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wieża Kleista- coraz bardziej bulwersująca sprawa 2017/02/20 16:20 #28105

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

jkn51 napisał: Marks. Nie, nie mam. Wiesz , że to często stosowany kolokwializm więc nie porównuj rzeczy nieporównywalnych.

No tak, Ty używasz kolokwializmów, a za nas trzeba się wstydzić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wieża Kleista- coraz bardziej bulwersująca sprawa 2017/02/20 17:13 #28108

  • dziunia31
  • dziunia31 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 97
  • Otrzymane podziękowania: 6

jkn51 napisał: Marks. Nie, nie mam. Wiesz , że to często stosowany kolokwializm więc nie porównuj rzeczy nieporównywalnych.

Z taką merytoryką i pomijaniem faktów daleko nie zajedziesz.
|Te pieniądze zamiast na wieżę można by było przeznaczyć na obwodnicę miasta. Za 3 miliony wybuduje się ok. 3 km O B W O D N I C Ę.

Zatem wieża przyda się jako punkt widokowy na zator tak jak to ma miejsce dzisiaj, bo na A-2 jest utrudnienie. Wjazd do Słubic od strony Zielonej Góry jest niemożliwy od godzin popołudniowych, a od stronny Gorzowa także.

Do dzieła budowniczowie Miasta i Gminy Słubice. :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wieża Kleista- coraz bardziej bulwersująca sprawa 2017/02/20 18:07 #28109

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
W ogóle historia z tą wieżą jest tak nieprawdopodobnie absurdalna, że czasem mam wrażenie, że to się nie dzieje naprawdę. BO, jak inaczej, jak nie absurdem właśnie i to w najgorszym rozumieniu tego słowo nazwać, to co nasi włodarze wyprawiają ? Gmina bowiem, która ciągle przecież jest zadłużona, i która ma masę innych różnorakich potrzeb, chce walić miliony w coś, co NIKOMU i do NICZEGO nie jest potrzebne. W coś co potem trzeba będzie przecież utrzymywać. Ciekawe czy gdyby pieniądze na budowę i utrzymanie tego dziadostwa pochodziły z prywatnej kieszeni Ciszewicza, to czy burmistrz byłby nadal takim wielkim entuzjastą tej inwestycji ?? TO jak ?- byłbyś Panie Ciszewicz, czy może „rura” by Tobie nagle zmiękła ???- odpowiedz sobie sam, szanowny Panie Burmistrzu. A tak swoją drogą- skoro Niemcom (częściowo za nasze przecież pieniądze) uda się tę wieżę postawić (bo pomysł z wieżą jest akurat niemiecki), to czy my w z związku z tym mamy prawo zażyczyć sobie odbudowy słowiańskiego grodu na Lubuszu ? Czemu nie ? W końcu to będzie turystyka, rozwój i dowód przyjaźni. Tamtejsi na pewno byliby zachwyceni…
Za tę wiadomość podziękował(a): HMR, Lechita

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wieża Kleista- coraz bardziej bulwersująca sprawa 2017/02/20 18:19 #28110

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Aha- i w zamian za wybudowanie tego grodu, my na mocy wspólnego polsko-niemieckiego porozumienia odbudujemy sobie też może jakąś ruinę w centrum Słubic .Czyli mniej więcej tak, jak Niemcy odbudowali sobie ten dom Bolfrasa, a my w zamian musimy postawić wieżyczkę. :) Takie tam super porozumienie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pirlo.

Odp: Wieża Kleista- coraz bardziej bulwersująca sprawa 2017/02/20 21:09 #28114

  • HMR
  • HMR Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 164
  • Otrzymane podziękowania: 19
:whistle:
Mówmy co chcemy, piszmy co chcemy. Mamy takie prawo.
Uważam, że nawet zburzenie kładki prowadzącej na płytę główną boiska nie pomogło upadającemu tworowi przy ul. Sportowej - SOSIR, w którym swojego czasu było zatrudnionych na najwyższych szczeblach z nadania, ba, powołania i rozdania towarzysko biznesowego:
1) prezes - zasiadający dalej na swoim tronie;
2) vice prezes - niedawny vice starosta i bohater słynnego przewrotu w Starostwie Powiatowym; w 1 z tym Panem się zgadzam, że jako Radny Powiatowy powinien wiedzieć o wszystkim co się dzieje i co jest podkładane radnym; znam to z autopsji, w jaki sposób można zmanipulować faktami ;D;
3) dyrektor - zasiadający także swojego czasu jako członek zarządu ekipy z Panem nr 2.

Wracając do tematu wieży, to warto wydać te właśnie pieniądze na pierwsze kroki związane z tak naciskanym w ministerstwie przez ONP, czyli obecnie nam panującego Tomasza Ciszewicza, aby zapłacić tych kilka baniek właśnie na inwencję twórczą w postaci obwodnicy i ścieżek rowerowych.
Znalazłoby się wówczas kilka wolnych lokalizacji na nowe stacje paliw, budy z fajami i nawet SOSiR mógłby partycypować w kosztach powstania bazaru "Pod dębami 2". W końcu mają już w tym jakieś niebagatelne doświadczenie.

Do tego dochodzi importowy duet z Cybinki Panowie Roman "ROMANUS" Siemiński & Dariusz Kuczyński tak szumnie z powodzeniem nadzorujący wszelakie inwestycje, kiedy to byli odpowiednio burmistrzem i sekretarzem - zatem kadrę mamy, żeby nie powiedzieć odpowiednią do czasów - mającą ogromną praktykę stosownie i subtelnie opisaną w Raporcie pokontrolnym NIK w Gminie Cybinka.

O tych faktach warto pamiętać i nie zapominać, kogo i przede wszystkim po co tak doświadczonych i światowych prominentów zatrudniono z naszych podatków.

Wieży mówimy stanowcze NIE, ale latarni morskiej z lokalizacją przy ul. Powstańców Wlkp. TAK.
Za tę wiadomość podziękował(a): Lechita, Pirlo, @$o$@

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.