Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Odp: Wieża Kleista ujęta w budżecie na 2017 rok ! 2016/12/18 00:38 #27632

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

lbaczynska napisał: Z 3mln 90% dofinansowuje unia -to chyba warto. Poza tym gmina nie decyduje na co akurat jest w tej chwili dofinansowanie

Ja tam nigdzie nie widzę, że ktoś ma coś dofinansować. Na razie wychodzi na to, że trzy melony musimy wydać w przyszłym roku.
Ale nawet gdyby, to jesteś jednym z tych "ekonomistów" co to uważają, że unia coś daje za darmo?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wieża Kleista ujęta w budżecie na 2017 rok ! 2016/12/19 13:19 #27645

  • Joasia5
  • Joasia5 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 128
  • Otrzymane podziękowania: 4
Ja mieszkam na ulicy sportowej i nie chcę tej wieży ,może zadbajcie o coś innego o basen który się prosi o remont i stadion .To nam utrudni wyjazd z domu wieczny ciąg samochodów ,las jest ważniejszy -proszę zauważyć że tu ludzie uprawiają sport jeżdżą na sankach dzieci .Nikt nie pyta nas o zdanie !!!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wieża Kleista ujęta w budżecie na 2017 rok ! 2016/12/19 23:11 #27650

  • Lechita
  • Lechita Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 67
  • Otrzymane podziękowania: 16
Poza tym wieża nie będzie repliką wieży Kleista z czasów II i III Rzeszy, więc jakim prawem w niby wolnej Polsce wieża będzie nazywała się po niemiecku czyli "wieża Kleista"? To może przy okazji stadion powinien zostać nazwany Ostmarkstadion, a Kościół NMP "Schutzenhaus". Burmistrz nie liczy się ze zdaniem mieszkańców jak i mieszkańców tamtejszych osiedli, na siłę chcą odbudować coś czego nie ma co i tak odbudową nie będzie, a tym czasem trochę dalej niszczy się historyczny i zabytkowy wiadukt stadionu jak gdyby nigdy nic, może warto by zainwestować te pieniądze właśnie w stadion bo coraz gorzej wygląda?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wieża Kleista ujęta w budżecie na 2017 rok ! 2016/12/20 09:14 #27652

  • lbaczynska
  • lbaczynska Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 158
  • Otrzymane podziękowania: 3

Joasia5 napisał: Ja mieszkam na ulicy sportowej i nie chcę tej wieży ,może zadbajcie o coś innego o basen który się prosi o remont i stadion .To nam utrudni wyjazd z domu wieczny ciąg samochodów ,las jest ważniejszy -proszę zauważyć że tu ludzie uprawiają sport jeżdżą na sankach dzieci .Nikt nie pyta nas o zdanie !!!!!!!

Gdzie byłaś gdy rada miasta decydowała o tym w 2008 roku?. Rozmawiałaś ze swoim radnym? Co robiłaś jak był wyłożony projekt zmiany planu zagospodarowania do którego każdy mógł wnieść swoje zastrzeżenia.? Po to wybieramy radnych aby oni decydowali za nas. Jak nie podobają się tobie decyzje twojego radnego następnym razem głosuj na innego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wieża Kleista ujęta w budżecie na 2017 rok ! 2016/12/26 12:55 #27699

  • Joasia5
  • Joasia5 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 128
  • Otrzymane podziękowania: 4
Nie byłam ale jestem !!!!!I niestety nic te głosy na radnych nie dały ....wy i tak zrobicie po swojemu....jak ze wszystkim proponuje referendum i wtedy się wyjasni kto na kogo głosuje -denerwujesz mnie kobieto

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wieża Kleista ujęta w budżecie na 2017 rok ! 2017/01/03 21:51 #27749

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

lbaczynska napisał: Z 3mln 90% dofinansowuje unia -to chyba warto. Poza tym gmina nie decyduje na co akurat jest w tej chwili dofinansowanie

Tak oto wygląda dziewięćdziesięcio procentowe dofinansowanie do wieży.
niewygodne.info.pl/artykul7/03509-Retran...olski-do-Niemiec.htm

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wieża Kleista ujęta w budżecie na 2017 rok ! 2017/01/05 08:11 #27753

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Marks nie sprzedawaj takiej taniej lipy , bo do rozumnych ludzi piszesz. Jeśli już tak stawiasz sprawę , to napisz co kupujemy za te 89 centów od Niemców , a kupujemy głównie środki i materiały do produkcji a nie sweterki , buty i pomarańcza. Tymi środkami produkcji wytwarzamy produkty które sprzedajemy głównie do Niemiec i to u nas zostaje wartość dodana. Tak to działa , tak jest dobrze i Ty to wiesz . Więc po co sprzedajesz tutaj takie G.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wieża Kleista ujęta w budżecie na 2017 rok ! 2017/01/05 12:24 #27756

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

jkn51 napisał: Marks nie sprzedawaj takiej taniej lipy , bo do rozumnych ludzi piszesz. Jeśli już tak stawiasz sprawę , to napisz co kupujemy za te 89 centów od Niemców , a kupujemy głównie środki i materiały do produkcji a nie sweterki , buty i pomarańcza. Tymi środkami produkcji wytwarzamy produkty które sprzedajemy głównie do Niemiec i to u nas zostaje wartość dodana. Tak to działa , tak jest dobrze i Ty to wiesz . Więc po co sprzedajesz tutaj takie G.

Twierdzisz, że Johannes Hahn kłamie? No masz takie prawo.

Poza tym, w tym artykule nie piszą, że coś kupujemy, tylko że 89% funduszy wraca do Niemiec, a to zasadnicza różnica.

Jak już chcesz wiedzieć co kupujemy od Niemców, to wymień mi Polskiego producenta, samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn budowlanych, który nie jest w części lub całości własnością obcego kapitału.

A tu masz tylko przykład góry lodowej:
www.bhp.org.pl/article577.html

Nawet ciepło w naszej wsi robią Niemcy. Masz jeszcze jakieś spostrzeżenia i pytania?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wieża Kleista ujęta w budżecie na 2017 rok ! 2017/01/05 14:06 #27757

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Masz swoje dogmaty to o czym dyskutować.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wieża Kleista ujęta w budżecie na 2017 rok ! 2017/01/05 14:31 #27758

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

jkn51 napisał: Masz swoje dogmaty to o czym dyskutować.

Jestem w stanie przemodelować moje "dogmaty" jak podasz swoje kontrargumenty.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3