Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Działalność organizacji lewicowych na terenie Kościoła. 2016/11/13 10:09 #27325

  • wilk morski
  • wilk morski Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Kościół Katolicki był od zawsze inflirtrowany przez wrogie pragnące go zniszczyć organizacje. Nie inaczej było i jest w Słubicach. Kler katolicki jak i ludzie wierzący byli i są obecnie prześladowani zwalczani przez organizacje lewackie. Zmieniły się jedynie metody dziś nie rozjeżdża się ludzi czołgami czy nie zamyka w więzieniach . Kościół jest rozbijany od wewnątrz przez pozorujące chrześcijański charakter organizacje. Mam na myśli Hospicjum które z katolicyzmem łączy jedynie nazwa patrona a zarządzane jest przez neomarksistów! Mam na myśli wrogą Kościołowi lewacką sektę Anonimowych Alkoholików . Mam na myśli lewicowych aktywistów i aktywistki chętnie niosące tzw. ,,pomoc,, Grajków których antyklerykalizm jest powszechnie znany. Niepokojące jest to że proboszcze Parafii wpuścili do swego domu wroga. stado wilków w owczej skórze i zapewne niczego nie są świadomi narażając tym samym resztę zdrowej wspólnoty. Dlatego wzywam administratorów obu katolickich parafii księży proboszczów słowami Jezusa : Nie róbcie z domu Ojca mego targowiska ,zabierzcie to stąd! ; Dom mój domem modlitwy a nie jaskinią zbójców!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez wilk morski.

Odp: Działalność organizacji lewicowych na terenie Kościoła. 2016/11/16 17:29 #27364

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
akurat ci ksieza to modernisc to im wszystko jedno

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Działalność organizacji lewicowych na terenie Kościoła. 2016/11/17 11:31 #27375

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Co bierzesz ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Działalność organizacji lewicowych na terenie Kościoła. 2016/11/17 15:02 #27376

  • victory79
  • victory79 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 84
  • Otrzymane podziękowania: 6
Co to ma byc , wilku moze pora udać sie do lekarza.
Za tę wiadomość podziękował(a): młody79

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Działalność organizacji lewicowych na terenie Kościoła. 2016/12/24 15:39 #27687

  • polonia22
  • polonia22 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0

wilk morski napisał: Kościół Katolicki był od zawsze inflirtrowany przez wrogie pragnące go zniszczyć organizacje. Nie inaczej było i jest w Słubicach. Kler katolicki jak i ludzie wierzący byli i są obecnie prześladowani zwalczani przez organizacje lewackie. Zmieniły się jedynie metody dziś nie rozjeżdża się ludzi czołgami czy nie zamyka w więzieniach . Kościół jest rozbijany od wewnątrz przez pozorujące chrześcijański charakter organizacje. Mam na myśli Hospicjum które z katolicyzmem łączy jedynie nazwa patrona a zarządzane jest przez neomarksistów! Mam na myśli wrogą Kościołowi lewacką sektę Anonimowych Alkoholików . Mam na myśli lewicowych aktywistów i aktywistki chętnie niosące tzw. ,,pomoc,, Grajków których antyklerykalizm jest powszechnie znany. Niepokojące jest to że proboszcze Parafii wpuścili do swego domu wroga. stado wilków w owczej skórze i zapewne niczego nie są świadomi narażając tym samym resztę zdrowej wspólnoty. Dlatego wzywam administratorów obu katolickich parafii księży proboszczów słowami Jezusa : Nie róbcie z domu Ojca mego targowiska ,zabierzcie to stąd! ; Dom mój domem modlitwy a nie jaskinią zbójców!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Działalność organizacji lewicowych na terenie Kościoła. 2017/01/14 07:46 #27818

  • polonia22
  • polonia22 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1