Słubice: 22 czerwca 2018   |   Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 06/04/2018 10:42 #33025

• HMR
  • Forumowy mądrala
lbaczynska napisał:
[...] Nie przedstawiłeś niczego z czego wynikałoby że ZUŚW zrobił coś komuś za darmo. Tak naprawdę nawet nie wiadomo kto te 68 m robił ZUŚW. A może ty zrobiłeś na swojej działalności [...]

Na wstępie chciałbym podziękować "dobrej duszyczce" za udostępnienie i wrzucenie pewnych dokumentów do mojej skrzynki pocztowej,

Spójrz na załącznik Misiaczku. Tak się składa, że ten dokument jest zestawieniem materiałów na sławetną inwestycję, polegającą na uzbrajaniu w sieć, przyłącza wodociągowe i kanalizację prywatnych nieruchomości w ul. Witosa za publiczne pieniądze.

KST.jpg

Wprawne oko wyczyta ile materiału poszło co do metra i co do sztuki. Ciekawe dlaczego na dokumentach księgowych (RW - rozchodu wewnętrznego) widnieje, że obciążone zostanie "woda i kanalizacja Słubice" - czyli zadanie własne ZUWŚ Sp. z o.o., a nie prywatny inwestor.
Ostatnio zmieniany: 06/04/2018 10:43 przez HMR.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 06/04/2018 10:43 #33026

• HMR
  • Forumowy mądrala
Kasztelan Ciszewicz wiedział o przekręcie zrealizowanym przez studziennego Kazimierza Górę. Został przeze mnie jako członka rady powiadomiony pisemnie! Czy Ciszewicz i Góra wzięli za to swoją działkę? Jeden na pewno...

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 06/10/2018 16:38 #33077

• HMR
  • Forumowy mądrala
Stawiam pytanie: czy można doszukać się nieprawidłowości i przedstawianie nieprawdy, przekazywanie dokumentów niezgodnych z prawdą przez studziennego Kazimierza Górę do instytucji państwowych? Oczywiście. Inwestycję w ul. Witosa realizowano w okresie obejmującym kontrolę przeprowadzoną kilka miesięcy później przez NIK. Nie wspomniano, że to pozwolenie wydane zostało, raz jeszcze warto przypomnieć, na prywatnego inwestora.

Skoro nie było podpisanej umowy z prywatnym inwestorem na realizację uzbrajania nieruchomości przez miejską spółkę, to należało takowy dokument podpisać. Na jakiej podstawie studzienny Kazimierz Góra nakazał swoim podwładnym wykonać to zadanie?

Brak umowy jest jednoznaczny z brakiem wystawienia stosownego rachunku przez ZUWŚ Sp. z o.o. za wykonane prace budowlane. Co tam kilkaset tysięcy zł, na które wystawiono kosztorys ofertowy. Wszystko zostało grubymi nićmi uszyte. Mieszkańcy zapłacą w cenie wody i ścieków.
Co na to kasztelan Ciszewicz? Standard, nic nie widziałem, nic nie słyszałem i nic nie powiem.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 06/14/2018 21:50 #33094

• HMR
  • Forumowy mądrala
Skoro kasztelan Ciszewicz i studzienny Góra nabrali wody w usta, należy w interesie publicznym ujawniać i szerzej opisywać przekręty w miejskiej spółce za panowania "Jasiów" nie panów.
W celu sprawdzenia prawdomówności studziennego Góry, który oczywiście nie omieszkał umieścić stosowej informacji w dokumentach do sprawozdania ZUWŚ za 2014, postanowiłem zwrócić się do państwowej instytucji, która w 2014 r. mogła być w posiadaniu danych o nowo wybudowanych sieciach wodociągowych w mieście Słubice.

Więcej informacji znajduje się kilka kartek wcześniej . ( wpis z dnia 11/07/2017 o godz. 10:56 nr#30903, dotyczący sieci wod-kan w ul. Witosa).

Poniżej znajduje się treść pisma:

17_WSSE.jpg
Ostatnio zmieniany: 06/14/2018 21:56 przez HMR.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 06/21/2018 21:05 #33131

• HMR
  • Forumowy mądrala
Byłem zdumiony, kiedy otrzymałem odpowiedź z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Gorzowie Wlkp.
Najistotniejsze jest to, że jednostka ta, która otrzymała pisemne zlecenie od firmy ZUWŚ Sp. z o.o. zarządzanej przez studziennego Kazimierza Góra i niekontrolowanej zgodnie z przepisami przez kasztelana Tomasza Ciszewicza, nie jest w posiadaniu wyników analiz wody...

Spróbowałem pozyskać wyniki analizy wody jako obywatel naszego państwa pomimo, że jestem od dłuższego czasu w ich posiadaniu . Do rzeczy.

Czy przekazywanie nieprawdziwych informacji przez instytucje publiczne musi być obarczone kłamstwem i nieprawdą?
Nadmieniam, że w dalszym ciągu drążę temat wybudowania sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej wraz z uzbrojeniem przez słubickie wodociągi dla prywatnego inwestora. W całą sprawę jest zamieszany nie kto inny jak słubicki g e o d e t a.

18_WSSE.jpg
Ostatnio zmieniany: 06/21/2018 21:06 przez HMR.
Wygenerowano w 0.16 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama